Hoosje (3+)

Een wervelend muzikaal sprookje
over hoe je niet altijd  met je voeten
op de grond moet blijven

Ergens wordt een vederlicht meisje geboren

geweven uit het fijnste garen

met beentjes als libellepootjes,

steentjes in haar schoenen

en touwtjes overal


Maar wat als de wind opsteekt? 

In 2024 ontving Hoosje de Boze Wolf-prijs voor het spannendste figuur (Evelyne Meersschaut). 

Tal en Thee blaast klein en groot van de ene wondere wereld in de andere.


Een betoverend zintuiglijk samenspel van licht, figuren, animatie, en kleine aangewaaide liedjes.


Van en met Maarten Van Aerschot, Reineke Van Hooreweghe, Bas Van Damme en Toon Van Mierlo / Hilke Bauweraerts / Jolien Wils


Animatie: Sofie Vandenabeele


Poppen: Evelyne Meersschaut


Technisch ontwerp: Robbe Mols


Prent: Jeroen Ceulebrouck 


Foto': Tim Liebaert



Met dank aan CC Het Gasthuis


Met steun van de Vlaamse Overheid

KALENDER HOOSJE


2024-2025



* FV / 06 oktober 2024 / Hoosje / CC Zwaneberg / Heist-op-den-Berg / 14u00


* FV / 06 oktober 2024 / Hoosje / CC Zwaneberg / Heist-op-den-Berg / 16u00



* SV / 26 november 2024 / Hoosje / CC Maasmechelen / Maasmechelen / 10u30 (optie)


* SV / 26 november 2024 / Hoosje / CC Maasmechelen / Maasmechelen / 13u30



* SV / 28 november 2024 / Hoosje / CC De Kimpel / Bilzen / 13u30


* SV / 29 november 2024 / Hoosje / CC De Kimpel / Bilzen / 10u30


* SV / 29 november 2024 / Hoosje / CC De Kimpel / Bilzen / 13u30 (optie)



* FV / 04 januari 2025 / Hoosje / Podvis Festival / Mechelen



* FV / 09 februari 2025 / Hoosje / Liers cultuurcentrum / Lier / 13u00


* FV / 09 februari 2025 / Hoosje / Liers cultuurcentrum / Lier / 15u00


* SV / 10 februari 2025 / Hoosje / Liers cultuurcentrum / Lier / 10u30


* SV / 10 februari 2025 / Hoosje / Liers cultuurcentrum / Lier / 13u30


* SV / 11 februari 2025 / Hoosje / Liers cultuurcentrum / Lier / 10u30 (optie)


* SV / 11 februari 2025 / Hoosje / Liers cultuurcentrum / Lier / 13u30 (optie)



* FV / 09 maart 2025 / Hoosje / GC De Pit / Buggenhout / 15u00



* SV / 25 maart 2025 / Hoosje / GC Tentakel / Zonhoven / 10u30


* SV / 25 maart 2025 / Hoosje / GC Tentakel / Zonhoven / 13u30



* SV / 27 maart 2025 / Hoosje / GC De Rinck / Anderlecht / 10u30


* SV / 27 maart 2025 / Hoosje / GC De Rinck / Anderlecht / 13u30


* SV / 28 maart 2025 / Hoosje / GC De Rinck / Anderlecht / 10u30 (optie)


* SV / 28 maart 2025 / Hoosje / GC De Rinck / Anderlecht / 13u30 (optie)



* FV / 30 maart 2025 / Hoosje / Parochiezaal Droeshout / Opwijk / 11u00



* SV / 31 maart 2025 / Hoosje / GC De Platoo / Koekelberg / 10u30 (optie)


* SV / 31 maart 2025 / Hoosje / GC De Platoo / Koekelberg / 13u30



* SV / 01 april 2025 / Hoosje / GC De Vaartkapoen / Sint-Jans-Molenbeek / 10u30 (optie)


* SV / 01 april 2025 / Hoosje / GC De Vaartkapoen / Sint-Jans-Molenbeek / 13u30



* SV / 04 april 2025 / Hoosje / GC Op-Weule / Sint-Lambrechts-Woluwe / 10u00


* SV / 04 april 2025 / Hoosje / GC Op-Weule / Sint-Lambrechts-Woluwe / 13u00



* FV / 16 april 2025 / Hoosje / Cultuurhuis De Branding / Middelkerke / 15u00



* SV / 24 april 2025 / Hoosje / GC Nohva / Neder-Over-Heembeek / 13u30 (optie)


* SV / 25 april 2025 / Hoosje / GC Nohva / Neder-Over-Heembeek / 10u30


* SV / 25 april 2025 / Hoosje / GC Nohva / Neder-Over-Heembeek / 13u30



* FV / 27 april 2025 / Hoosje / Cultuurhuis Herbakker / Eeklo / 13u30


* FV / 27 april 2025 / Hoosje / Cultuurhuis Herbakker / Eeklo / 16u00



* SV / 12 mei 2025 / Hoosje / CC Nova / Nazareth / 13u30


* SV / 13 mei 2025 / Hoosje / CC Nova / Nazareth / 10u30


* SV / 13 mei 2025 / Hoosje / CC Nova / Nazareth / 13u30


* SV / 14 mei 2025 / Hoosje / CC Nova / Nazareth / 10u30 (optie)



* SV / 15 mei 2025 / Hoosje / GC Ten Weyngaert / Vorst / 10u30 (optie)


* SV / 15 mei 2025 / Hoosje / GC Ten Weyngaert / / Vorst / 13u30



* SV / 22 mei 2025 / Hoosje / OC Sint-Jozef / Oudenaarde / 10u00


* SV / 22 mei 2025 / Hoosje / OC Sint-Jozef / Oudenaarde / 14u00


* SV / 23 mei 2025 / Hoosje / OC Sint-Jozef / Oudenaarde / 10u00


* SV / 23 mei 2025 / Hoosje / OC Sint-Jozef / Oudenaarde / 14u00 (optie)



* FV = FAMILIEVOORSTELLING

* SV = SCHOOLVOORSTELLING




VOORBIJ / WAAR WAREN WE REEDS TE GAST?


2023-2024


* FV / 19 november 2023 / CC De Brouckere / Torhout / 15u00



* SV / 7 december 2023 / CC De Plomblom / Ninove / 10u30


* SV / 7 december 2023 / CC De Plomblom / Ninove / 13u30



* FV / 17 december 2023 / Buda 1 / Kortrijk / 14u00


* FV / 17 december 2023 / Buda 1 / Kortrijk / 16u00



* FV / 28 december 2023 / CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas / 11u00


* FV / 28 december 2023 / CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas / 15u00



* FV / 14 januari 2024 / CC Scharpoord / Knokke-Heist / 15u00



* FV / 10 maart 2024 / Hoosje (5+) / GC Boesdeaalhoeve / Sint-Genesius-Rode / 11u00



* SV / 11 maart 2024 / CC De Biekorf / Lebbeke / 13u30


* SV / 12 maart 2024 / CC De Biekorf / Lebbeke / 10u00


* SV / 12 maart 2024 / CC De Biekorf / Lebbeke / 13u30



* SV / 14 maart 2024 / VC De Schelde / Zandvliet / 10u00


* SV / 14 maart 2024 / VC De Schelde / Zandvliet / 13u30



* FV / 17 maart 2024 / CC Strombeek / Strombeek-Bever / 14u00


* FV / 17 maart 2024 / CC Strombeek / Strombeek-Bever / 16u00



* SV / 19 maart 2024 / CC De Ploter / Ternat / 10u30


* SV / 19 maart 2024 / CC De Ploter / Ternat / 13u30



* SV / 25 maart 2024 / CC De Kruisboog / Tienen / 13u30


* SV / 26 maart 2024 / CC De Kruisboog / Tienen / 10u45


* SV / 26 maart 2024 / CC De Kruisboog / Tienen / 13u30


* SV / 27 maart 2024 / CC De Kruisboog / Tienen / 09u45


* FV / 27 maart 2024 / CC De Kruisboog / Tienen / 16u00



* FV / 12 April 2024 / CC De Ichter / Oudsbergen / 14u00



* SV / 22 april 2024 / Zaal Roeland / Lint / 13u30



* SV / 23 april 2024 / Zaal Roeland / Lint / 10u00


* SV / 23 april 2024 / Zaal Roeland / Lint / 14u00



* SV / 30 april 2024 / De Zwalmparel / Zwalm / 13u45



2022-2023


* FV / 08 maart 2023 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 15u00



* FV / 12 maart 2023 / GC Den Bussel / Keerbergen / 15u00



* FV / 19 maart 2023 / CC Westrand / Dilbeek / 14u30


* FV / 19 maart 2023 / CC Westrand / Dilbeek / 16u30



* SV / 20 maart 2023 / CC Blankenberge / Blankenberge / 14u00


* SV / 21 maart 2023 / CC Blankenberge / Blankenberge / 10u00


* SV / 21 maart 2023 / CC Blankenberge / Blankenberge / 14u00



* FV / 26 maart 2023 / CC Leopoldsburg / Leopoldsburg / 14u00



* FV / 05 april 2023 / CC De Werft / Geel / 11u00


* FV / 05 april 2023 / CC De Werft / Geel / 14u30



* SV / 20 april 2023 / CC Nova / Wetteren / 10u30


* SV / 20 april 2023 / CC Nova / Wetteren / 14u00



* SV / 21 april 2023 / CC Nova / Wetteren / 10u30


* SV / 21 april 2023 / CC Nova / Wetteren / 14u00



* FV / 23 april 2023 / CC Mortsel / Mortsel / 15u00


* SV / 24 april 2023 / CC Mortsel / Mortsel / 10u00


* SV / 24 april 2023 / CC Mortsel / Mortsel / 14u00



* FV / 30 april 2023 / CC De Grote Post / Oostende / 15u00



* SV / 02 mei 2023 / CC De Velinx / Tongeren / 13u30


* SV / 03 mei 2023 / CC De Velinx / Tongeren / 09u15


* SV / 03 mei 2023 / CC De Velinx / Tongeren / 10u45


* FV / 03 mei 2023 / CC De Velinx / Tongeren / 15u00



* SV / 04 mei 2023 / CC Den Blank / Overijse / 10u30


* SV / 04 mei 2023 / CC Den Blank / Overijse / 13u30



* SV / 23 mei 2023 / CC De Werf / Aalst / 10u00


* SV / 23 mei 2023 / CC De Werf / Aalst /13u30



* FV = FAMILIEVOORSTELLING

* SV = SCHOOLVOORSTELLING