BOOM (3+)

BOOM (3+)

Een vogel. In een BOOM. In een bos.

BOOM is een warm nest in een spannend bos. Genereus in beeld en muziek.

Met mechaniekjes en de klank van blad, tak en eik.


Zonder woorden vertelt BOOM een verhaal over een jonge vogel die de vlucht naar het zuiden mist. Op de tonen van doedelzak, sopraansax en diatonische accordeon glijden de seizoenen voorbij.


De live muziek is van de gelauwerde folkgroep Naragonia. Hun muziek maakt dat BOOM het midden houdt tussen een intiem concert en een theatervoorstelling.


De animatiefilm werd getekend door Sofie Vandenabeele.


Maarten Van Aerschot speelt en bedient de installatie. 


BOOM speelde reeds op o.a. Rode Hond (30CC) en TAZ#2016 en in de Velinx, CC Casino, Theater Malpertuis, Schouwburg Kortrijk, De Grote Post, C-Mine, CC Belgica, CC De Muze, GC Den Egger, CC Lanaken, CC ‘t Schaliken, CC Nova,...


Met steun van de provincie Vlaamse Brabant en de Vlaamse Overheid.

Muzikaliteit speelt een belangrijke rol. Ritmisch gemonteerd, multimediaal en genre-overschrijdend.

-CC Hasselt over BOOM



Spel & concept: Maarten Van Aerschot

Live muziek: Toon Van Mierlo en Pascale Rubens

Animatie: Sofie Vandenabeele

Installatie: Mane Verschueren en Maarten Van Aerschot

Technisch ontwerp: Johan Vloeberghs

Spelcoach: Jelle De Wit


Promoillustratie: Sofie Vandenabeele

Promofotografie: Lieve Boussauw

BOOM ging in première in 2015 (Bozar) en speelde sindsdien meer dan 250 keer in Vlaanderen en Nederland.



DOWNLOAD HIER ONZE LESMAP

KALENDER


2019-2020



*FV / 08 december 2019 / CC Diest / Diest / 14u30


*FV / 08 december 2019 / CC Diest / Diest / 16u30



*FV / 28 februari 2020 / stad Hoogstraten / Hoogstraten / 14u00



*FV / 01 maart 2020 / VC De Schelde / Zandvliet / 14u00



*SV / 05 maart 2020 / gemeente Kontich / Kontich / 14u00


*SV / 06 maart 2020 / gemeente Kontich / Kontich / 10u00


*SV / 06 maart 2020 / gemeente Kontich / Kontich / 14u00



*FV / 08 maart 2020 / GC Op-Weule / Sint-Lambrechts-Woluwe / 11u00


*FV / 08 maart 2020 / GC Op-Weule / Sint-Lambrechts-Woluwe / 15u00



*FV / 15 maart 2020 / GC Den Bussel / Keerbergen / 11u00


*FV / 15 maart 2020 / GC Den Bussel / Keerbergen / 15u00



*SV / 17 maart 2020 / 252CC / Ekeren / 14u00


*SV / 18 maart 2020 / 252CC / Ekeren / 10u30


*FV / 18 maart 2020 / 252CC / Ekeren / 14u30



*SV / 02 april 2020 / GC De Zeyp / Ganshoren / 10u00


*SV / 02 april 2020 / GC De Zeyp / Ganshoren / 13u30



*FV / 23 mei 2020 / CC Brugge - Cultuurzaal Daverlo / Brugge / 15u00



* FV = FAMILIEVOORSTELLING

* SV = SCHOOLVOORSTELLING




VOORBIJ / WAAR WAREN WE REEDS TE GAST?


2019-2020


*FV / 13/10/19 /  GC De Bosuil / Overijse-Jezus-Eik / 10u30


*FV / 13/10/19 /  GC De Bosuil / Overijse-Jezus-Eik / 12u00


2018-2019


*SV / 19/11/18 / CC Schoten / Schoten / 10u30


*SV / 19/11/18 / CC Schoten / Schoten / 13u30


*SV / 20/11/18 / CC Schoten / Schoten / 09u00


*SV / 20/11/18 / CC Schoten / Schoten / 10u30


*SV / 20/11/18 / CC Schoten / Schoten / 13u30



*SV / 23/11/18 / GC De Zandloper / Wemmel / 09u30


*SV / 23/11/18 / GC De Zandloper / Wemmel / 11u00


*SV / 23/11/18 / GC De Zandloper / Wemmel / 13u30



*SV / 28/11/18 / Rataplan / Borgerhout / 10u30


*SV / 28/11/18 / Rataplan / Borgerhout / 14u00 


*SV / 28/11/18 / Rataplan / Borgerhout / 16u00


*SV / 29/11/18 / Rataplan / Borgerhout / 09u30


*SV / 29/11/18 / Rataplan / Borgerhout / 10u30



*SV / 30/11/18 / CC Hasselt / Hasselt  / 10u30


*SV / 30/11/18 / CC Hasselt / Hasselt  / 13u30



*FV / 09/12/18 / GC De Boesdaalhoeve / Sint-Genesius-Rode / 10u30


*FV / 09/12/18 / GC De Boesdaalhoeve / Sint-Genesius-Rode / 13u30



*SV / 10/12/18 / CC Maasmechelen / Maasmechelen / 11u00


*SV / 10/12/18 / CC Maasmechelen / Maasmechelen / 13u30


*SV / 11/12/18 / CC Maasmechelen / Maasmechelen / 09u00


*SV / 11/12/18 / CC Maasmechelen / Maasmechelen / 10u30



*FV / 13/03/19 / CC De Kruisboog / Tienen / 14u00


*FV / 13/03/19 / CC De Kruisboog / Tienen / 16u00



*FV / 16/03/19 / CC De Abdij / Geraardsbergen / 14u00


*FV / 16/03/19 / CC De Abdij / Geraardsbergen / 16u00



*FV / 17/03/19 / CC Strombeek / Strombeek-Bever / 13u00


*FV / 17/03/19 / CC Strombeek / Strombeek-Bever / 14u30


*FV / 17/03/19 / CC Strombeek / Strombeek-Bever / 16u00



*SV / 18/03/19 / De Centrale / Gent / 10u30


*SV / 18/03/19 / De Centrale / Gent / 14u00



*SV / 22/03/19 / GC De Kam / Wezembeek-Oppem / 10u30


*SV / 22/03/19 / GC De Kam / Wezembeek-Oppem / 13u30



*FV / 24/03/19 / CC Mortsel / Mortsel / 14u00


*SV / 25/03/19 / CC Mortsel / Mortsel / 10u30



*SV / 28/03/19 / OC Marke / Marke / 09u30


*SV / 28/03/19 / OC Marke / Marke / 11u00


*SV / 28/03/19 / OC Marke / Marke / 14u00



*SV / 01/04/19 / CC Het Bolwerk / Vilvoorde / 13u30


*SV / 02/04/19 / CC Het Bolwerk / Vilvoorde / 09u00


*SV / 02/04/19 / CC Het Bolwerk / Vilvoorde / 13u30




2017-2018


*FV / 08/10/17 / CC Nova / Wetteren / 14u00


*FV / 08/10/17 / CC Nova / Wetteren / 16u00



*SV / 14/11/17 / OC Kooigem / Kooigem / 10u00


*SV / 14/11/17 / OC Kooigem / Kooigem / 14u00



*FV / 19/11/17 / CC Zoetegem / Zottegem / 11u00


*FV / 19/11/17 / CC Zoetegem / Zottegem / 14u00



*FV / 03/12/17 / GC De Nestel / Sint-Amands / 14u00


*FV / 03/12/17 / GC De Nestel / Sint-Amands / 15u00



*SV / 22/01/18 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 10u30


*SV / 22/01/18 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 13u30



*SV / 29/01/18 / CC Stroming / Berlare / 14u00


*SV / 30/01/18 / CC Stroming / Berlare / 10u00



*SV / 19/03/18 / CC Kruispunt / Diksmuide / 09u10


*SV / 19/03/18 / CC Kruispunt / Diksmuide / 10u30


*SV / 19/03/18 / CC Kruispunt / Diksmuide / 13u45



*SV / 29/03/18 / CC Coloma / Sint-Pieters-Leeuw / 10u00


*SV / 29/03/18 / CC Coloma / Sint-Pieters-Leeuw / 13u30




2016-2017


*FV / 04/09/16 / Poppen in het Park / Amersfoort NL / 12u30


*FV / 04/09/16 / Poppen in het Park / Amersfoort NL / 13u30


*FV / 04/09/16 / Poppen in het Park / Amersfoort NL / 14u45



*FV / 18/09/16 / Koelibrie / Tielt / 14u30


*FV / 18/09/16 / Koelibrie / Tielt / 16u00



*FV / 09/10/16 / Arscene / Hansbeke / 13u30 


*FV / 09/10/16 / Arscene / Hansbeke / 14u40


*FV / 09/10/16 / Arscene / Hansbeke / 15u50



*SV / 17/10/16 / GV Nerkkersdal / Laken / 11u00 


*SV / 17/10/16 / GV Nerkkersdal / Laken / 13u30



*SV / 18/10/16 / GC Nekkersdal / Laken / 09u15


*SV / 18/10/16 / GC Nekkersdal / Laken / 10u15


*SV / 18/10/16 / GC Nekkersdal / Laken / 11u15


*SV / 18/10/16 / GC Nekkersdal / Laken / 13u30



*FV / 20/10/16 / de Betovering / Den Haag NL / 10u15


*FV / 20/10/16 / de Betovering / Den Haag NL / 12u00


*FV / 20/10/16 / de Betovering / Den Haag NL / 14u30


*FV / 22/10/16 / de Betovering / Den Haag NL / 10u15


*FV / 22/10/16 / de Betovering / Den Haag NL / 12u00


*FV / 22/10/16 / de Betovering / Den Haag NL / 14u30


*FV / 23/10/16 / de Betovering / Den Haag, NL / 10u15


*FV / 23/10/16 / de Betovering / Den Haag, NL / 12u00


*FV / 23/10/16 / de Betovering / Den Haag, NL / 14u30



*SV / 08/11/16 / GC Felix Sohie  / Hoeilaart / 09u30


*SV / 08/11/16 / GC Felix Sohie  / Hoeilaart / 10u30


*SV / 08/11/16 / GC Felix Sohie  / Hoeilaart / 14u00



*SV / 09/11/16 / GC Felix Sohie / Hoeilaart / 09u30


*SV / 09/11/16 / GC Felix Sohie / Hoeilaart / 10u30


*FV / 09/11/16 / GC Felix Sohie / Hoeilaart / 15u00



*SV / 14/11/16 / GC De Vaartkapoen / Molenbeek / 09u30


*SV / 14/11/16 / GC De Vaartkapoen / Molenbeek / 11u00


*SV / 14/11/16 / GC De Vaartkapoen / Molenbeek / 13u30



*SV / 15/11/16 / GC De Vaartkapoen / Molenbeek / 09u30


*SV / 15/11/16 / GC De Vaartkapoen / Molenbeek / 11u00


*SV / 15/11/16 / GC De Vaartkapoen / Molenbeek / 13u30



*SV / 21/11/16 / Mimuze /  Kalmthout / 13u30


*SV / 21/11/16 / Mimuze /  Kalmthout / 14u30



*SV / 22/11/16 / Mimuze / Kalmthout  / 09u00


*SV / 22/11/16 / Mimuze / Kalmthout  / 10u00


*SV / 22/11/16 / Mimuze / Kalmthout  / 11u00


*SV / 22/11/16 / Mimuze / Kalmthout  / 13u30



*SV / 25/11/16 / CC De Zwaan / Nazareth / 08u50


*SV / 25/11/16 / CC De Zwaan / Nazareth / 09u50


*SV / 25/11/16 / CC De Zwaan / Nazareth / 10u50


*SV / 25/11/16 / CC De Zwaan / Nazareth / 13u15



*SV / 29/11/16 / GC De Moelie / Linkebeek / 10u30


*SV / 29/11/16 / GC De Moelie / Linkebeek / 13u30



*SV / 13/12/16 / GC De Zeyp / Ganshoren / 09u30 


*SV / 13/12/16 / GC De Zeyp / Ganshoren / 10u45


*SV / 13/12/16 / GC De Zeyp / Ganshoren / 13u00


*SV / 13/12/16 / GC De Zeyp / Ganshoren / 14u00



*SV / 15/12/16 / C-Mine / Genk / 09u15


*SV / 15/12/16 / C-Mine / Genk / 11u00


*SV / 15/12/16 / C-Mine / Genk / 13u30


*SV / 16/12/16 / C-Mine / Genk / 11u00


*SV / 16/12/16 / C-Mine / Genk / 13u30


*FV / 17/12/16 / C-Mine / Genk / 13u00


*FV / 17/12/16 / C-Mine / Genk / 15u00



*FV / 30/12/16 / Cultura Nova, Parkstad Theaters, Heerlen / 11u00


*FV / 30/12/16 / Cultura Nova, Parkstad Theaters, Heerlen / 16u00



*SV / 14/02/17 / OC Vondel / Meulebeke / 09u00


*SV / 14/02/17 / OC Vondel / Meulebeke / 10u30


*SV / 14/02/17 / OC Vondel / Meulebeke / 13u45 


*SV / 14/02/17 / OC Vondel / Meulebeke / 14u45



*SV / 16/02/17 / CC Lanaken / Lanaken / 09u15


*SV / 16/02/17 / CC Lanaken / Lanaken / 10u40


*SV / 16/02/17 / CC Lanaken / Lanaken / 13u30 


*SV / 16/02/17 / CC Lanaken / Lanaken / 14u30



*SV / 20/02/17 / CC ‘t Schaliken / Herentals / 09u00


*SV / 20/02/17 / CC ‘t Schaliken / Herentals / 10u30


*SV / 20/02/17 / CC ‘t Schaliken / Herentals / 13u30


*SV / 21/02/17 / CC ‘t Schaliken / Herentals / 09u00


*SV / 21/02/17 / CC ‘t Schaliken / Herentals / 10u30


*SV / 21/02/17 / CC ‘t Schaliken / Herentals / 13u30



*FV / 05/03/17 / GC Den Egger / Scherpenheuvel / 14u00 


*FV / 05/03/17 / GC Den Egger / Scherpenheuvel / 15u00


*FV / 05/03/17 / GC Den Egger / Scherpenheuvel / 16u00



*SV / 13/03/17 / De Toren / Rotselaar / 13u30


*SV / 13/03/17 / De Toren / Rotselaar / 14u30



*SV / 14/03/17 / De Toren / Rotselaar / 09u30 


*SV / 14/03/17 / De Toren / Rotselaar / 10u30


*SV / 14/03/17 / De Toren / Rotselaar / 13u00


*SV / 14/03/17 / De Toren / Rotselaar / 14u00



*SV / 17/03/17 / GC Essegem / Jette / 10u30


*SV / 17/03/17 / GC Essegem / Jette / 13u30


*FV / 19/03/17 / GC Essegem / Jette / 10u30



*SV / 20/03/17 / CC De Muze / Heusden-Zolder / 11u00


*SV / 20/03/17 / CC De Muze / Heusden-Zolder / 13u00 


*SV / 20/03/17 / CC De Muze / Heusden-Zolder / 14u00


*SV / 21/03/17 / CC De Muze / Heusden-Zolder / 09u30 


*SV / 21/03/17 / CC De Muze / Heusden-Zolder / 11u00 


*SV / 21/03/17 / CC De Muze / Heusden-Zolder / 13u30



*FV / 22/03/17 / GC AMfi / Landen / 14u30



*FV / 26/03/17 / OC De Witte Merel / Lint / 10u30


*FV / 26/03/17 / OC De Witte Merel / Lint / 14u30



*SV / 31/03/17 / GC De Lijsterbes / Kraainem / 10u30 


*SV / 31/03/17 / GC De Lijsterbes / Kraainem / 13u30



*FV / 23/04/17 / CC Belgica / Dendermonde / 11u00 


*FV / 23/04/17 / CC Belgica / Dendermonde / 14u00 


*FV / 23/04/17 / CC Belgica / Dendermonde / 16u00


*SV / 24/04/17 / CC Belgica / Dendermonde / 09u15 


*SV / 24/04/17 / CC Belgica / Dendermonde / 10u45


*SV / 24/04/17 / CC Belgica / Dendermonde / 13u30




2015-2016


*FV / 17/10/15 / familiedag J&M75 / Bozar Brussel / 15u10 


*FV / 17/10/15 / familiedag J&M75 / Bozar Brussel / 16u20


*FV / 17/10/15 / familiedag J&M75 / Bozar Brussel / 17u30



*SV / 20/10/15 / CC Mortsel / Mortsel / 13u45


*FV / 21/10/15 / CC Mortsel / Mortsel / 13u30


*FV / 21/10/15 / CC Mortsel / Mortsel / 15u30



*SV / 23/10/15 / GC Ten Weyngaert / Vorst / 09u00 


*SV / 23/10/15 / GC Ten Weyngaert / Vorst / 10u00


*SV / 23/10/15 / GC Ten Weyngaert / Vorst / 11u00



*FV / 25/10/15 / CC Het LOO / Tessenderlo / 15u00


*FV / 25/10/15 / CC Het LOO / Tessenderlo / 16u00



*SV / 29/10/15 / CC De Kimpel / Bilzen / 10u00 


*SV / 29/10/15 / CC De Kimpel / Bilzen / 13u30



*SV / 30/10/15 / GC Ten Weyngaert / Vorst / 09u00


*SV / 30/10/15 / GC Ten Weyngaert / Vorst / 10u00


*SV / 30/10/15 / GC Ten Weyngaert / Vorst / 11u00



*FV / 06/11/15 / Rode Hond / Minnepoort Leuven / 14u00 


*FV / 06/11/15 / Rode Hond / Minnepoort Leuven / 15u00


*FV / 06/11/15 / Rode Hond / Minnepoort Leuven / 16u00



*SV / 12/11/15 / GC Elzenhof / Elsene / 09u30 


*SV / 12/11/15 / GC Elzenhof / Elsene / 10u50



*SV / 18/11/15 / Sint-Lievens / Antwerpen / 08u40 


*SV / 18/11/15 / Sint-Lievens / Antwerpen / 09u30 


*SV / 18/11/15 / Sint-Lievens / Antwerpen / 10u20


*SV / 18/11/15 / Sint-Lievens / Antwerpen / 11u10



*FV / 29/11/15 / de Velinx / Tongeren / 14u00 


*FV / 29/11/15 / de Velinx / Tongeren / 15u00


*SV / 30/11/15 / de Velinx / Tongeren / 09u00 


*SV / 30/11/15 / de Velinx / Tongeren / 10u15


*SV / 30/11/15 / de Velinx / Tongeren / 11u15 


*SV / 30/11/15 / de Velinx / Tongeren / 13u30



*SV / 08/12/15 / CC Casino / Houthalen-Helchteren / 10u00


*SV / 08/12/15 / CC Casino / Houthalen-Helchteren / 14u00



*SV / 10/12/15 / CC Het LOO / Tesenderlo / 10u45



*FV / 20/12/15 / Theater Malpertuis / Tielt / 14u30 


*FV / 20/12/15 / Theater Malpertuis / Tielt / 16u00



*SV / 07/01/16 / Cultuur Ranst / Ranst / 09u30


*SV / 07/01/16 / Cultuur Ranst / Ranst / 11u00


*SV / 07/01/16 / Cultuur Ranst / Ranst / 13u30


*SV / 07/01/16 / Cultuur Ranst / Ranst / 14u30



*SV / 08/01/16 / CC Maaseik / Maaseik / 11u30 


*SV / 08/01/16 / CC Maaseik / Maaseik / 13u30



*SV / 11/01/16 / GC De Rinck / Anderlecht / 11u00


*SV / 12/01/16 / GC De Rinck / Anderlecht / 09u30


*SV / 12/01/16 / GC De Rinck / Anderlecht / 10u30


*SV / 12/01/16 / GC De Rinck / Anderlecht / 13u00


*SV / 13/01/16 / GC De Rinck / Anderlecht / 09u30


*SV / 13/01/16 / GC De Rinck / Anderlecht / 10u30



*SV / 26/01/16 / CC De Ploter / Ternat / 11u00


*SV / 26/01/16 / CC De Ploter / Ternat / 13u00



*FV / 13/03/16 / CC ‘t Vondel / Halle / 11u00


*FV / 13/03/16 / CC ‘t Vondel / Halle / 15u00


*FV / 13/03/16 / CC ‘t Vondel / Halle / 16u00



*SV / 15/03/16 / Boze Wolf / Aarschot / 09u30


*SV / 15/03/16 / Boze Wolf / Aarschot / 11u00


*SV / 15/03/16 / Boze Wolf / Aarschot / 13u00


*SV / 15/03/16 / Boze Wolf / Aarschot / 14u15


*SV / 16/03/16 / Boze Wolf / Aarschot / 09u00


*SV / 16/03/16 / Boze Wolf / Aarschot / 10u30


*FV / 16/03/16 / Boze Wolf / Aarschot / 14u00


*FV / 16/03/16 / Boze Wolf / Aarschot / 16u00



*FV / 20/03/16 / Schouwburg Kortrijk / Kortrijk / 11u00 


*FV / 20/03/16 / Schouwburg Kortrijk / Kortrijk / 14u00


*FV / 20/03/16 / Schouwburg Kortrijk / Kortrijk / 16u00



*SV / 24/05/16 / GC Ten Noey / Sint-Joost-Ten-Node / 9u10 


*SV / 24/05/16 / GC Ten Noey / Sint-Joost-Ten-Node / 10u10


*SV / 24/05/16 / GC Ten Noey / Sint-Joost-Ten-Node / 11u00


*SV / 25/05/16 / GC Ten Noey / Sint-Joost-Ten-Node / 09u10


*SV / 25/05/16 / GC Ten Noey / Sint-Joost-Ten-Node / 10u10


*SV / 25/05/16 / GC Ten Noey / Sint-Joost-Ten-Node / 11u00



*SV / 26/05/16 / GC Wabo / Watermaal-Bosvoorde / 10u00


*SV / 26/05/16 / GC Wabo / Watermaal-Bosvoorde / 13u45



*SV / 02/06/16 / De Grote Post / Oostende / 09u00


*SV / 02/06/16 / De Grote Post / Oostende / 10u00


*SV / 02/06/16 / De Grote Post / Oostende / 11u00


*SV / 02/06/16 / De Grote Post / Oostende / 13u30



*SV / 09/06/16 / CC Berchem / Berchem / 10u00


*SV / 09/06/16 / CC Berchem / Berchem / 11u00


*SV / 09/06/16 / CC Berchem / Berchem / 14u00


*SV / 10/06/16 / CC Berchem /  Berchem / 10u00


*SV / 10/06/16 / CC Berchem /  Berchem / 11u00


*SV / 10/06/16 / CC Berchem /  Berchem / 14u00



*FV / 04/08/16 / TAZ / Leopoldpark / Oostende / 12u00


*FV / 04/08/16 / TAZ / Leopoldpark / Oostende / 16u00


*FV / 05/08/16 / TAZ / Leopoldpark / Oostende / 12u00


*FV / 05/08/16 / TAZ / Leopoldpark / Oostende / 16u00


*FV / 06/08/16 / TAZ / Leopoldpark / Oostende / 12u00


*FV / 06/08/16 / TAZ / Leopoldpark / Oostende / 16u00



* FV = FAMILIEVOORSTELLING

* SV = SCHOOLVOORSTELLING